Kostka POLBRUK - Arhen - sprzedaż i układanie kostki brukowej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Kostka POLBRUK

Linia   Styl

to bogactwo wyboru. Różnorodne 
powierzchnie – od drobnych elementów kostki płukanej Polbruk Avanti – przez niecodzienny kształt kostki Polbruk Petra – po ekskluzywne, inspirowane naturalnym wyglądem piaskowca kształty płyt tarasowych Polbruk Plaza i Polbruk Teriso.
Uniwersalny język geometrii od zawsze 
wykorzystywany jest w kompozycjach architektonicznych, malarskich, fotogra-
ficznych, aranżacji ogrodów, wzornictwie, a nawet w modzie. 
Współcześnie zrównoważone zestawienia cieszą się niesłabnącym zainteresowa-niem, podobnie jak dynamiczne kontrasty kształtów i faktur.
Kształty i wymiary
Kolorystyka
Carmino 

oczarowuje odcieniami lata, które wspaniale komponują się z delikatnymi beżami i stonowanym brązem. Wybrane spośród dziesięciu wariantów melanże kolorystyczne ozdobią posesję i sprawią, że odpoczywając na werandzie, poczujemy zupełnie inny, egzotyczny klimat.
Kształty i wymiary
Kolorystyka
Avanti 

zaprasza do odwiedzenia posesji. Szczególnie zaś tej jej części, która wiosną zadziwia, latem zachwyca, a jesienią uspokaja. Dzięki kryształkowej powierzchni i ciekawym barwom utrwalą piękno ogrodu, rozjaśniając nawet deszczowe dni. Na linię Polbruk Avanti składa się pięć wymiarów kostek, w sześciu wariantach kolorystycznych. Kostki te mają powierzchnię płukaną.
Kompletne katalogi

Powyżej zaprezentowane zostały wybrane pozycje z oferty tego producenta. Z pełną ofertą można zapoznać się w Katalogach.
UWAGA: Od cen producenta udzielamy rabatów do 20%. 
POLBRUK Katalog Kostek Produktów
POLBRUK Cennik
POLBRUK Poradnik
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego