Kostka LIBET - Arhen - sprzedaż i układanie kostki brukowej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Kostka LIBET

Libet Decco 

to najwyższej jakości kostki brukowe z segmentu Premium. Oferta podzielona jest na pięć kolekcji o zróżnicowanych walorach estetycznych wynikających z procesu obróbki. Kostki z grup Aspero, Antico, Monocolor, Elegante i Colormix różnią się zarówno kształtem, kolorystyką, jak i fakturą. Szeroki wachlarz wzorów zapewnia bogate możliwości aranżacyjne.
Elegante 

Kolekcja kostek Elegante to propozycja dla osób, które doceniają wyrafinowane 
i eleganckie rozwiązania. Charakterystyczna powierzchnia, mieniąca się różnymi barwamiuzyskiwana jest w technologii płukania. Wysokiej jakości, szlachetne kruszywa nadają całej nawierzchni wysublimowanego wyglądu. Szeroka oferta kolorystyczna pozwala na tworzenie zróżnicowanych kompozycji, które będą stanowiły piękne tło dla niemal każdej posesji – bez względu na styl, w której została urządzona.
Akropol 

to system siedmiu kostek, które dzięki zróżnicowanym, a przy tym pasującym do siebie rozmiarom pozwalaja na tworzenie wielu skomplikowanych układów. Bogata oferta kolorystyczna pomaga w tworzeniu ciekawych kompozycji, które wpiszą się tak w klasyczne, jak i nowoczesne
otoczenie.
Piccola

Trapezowy kształt kostek pozwala na tworzenie zarówno prostych, symetrycznych nawierzchni, jak i skomplikowanych wzorów czy układów. Bogata kolorystyka natomiast pomaga w projektowaniu bajecznych wręcz kompozycji, których estetykę podkreślają szlachetne kruszywa. Piccola dobrze sprawdza się zarówno w przydomowych ogródkach, na parkowych alejkach, jak i w innych miejscach – bez względu na ich powierzchnię.
Colormix

Kostki szlachetne z linii Colormix to zarówno szeroka paleta różnorodnych melanży kolorystycznych, jak i bogata oferta wzorów i rozmiarów. Cechy te sprawiają, że produkty z linii Colormix dają niemal nieograniczone możliwości aranżacji niebanalnych nawierzchni. 
Przy ich potencjale stworzymy modne 
i eleganckie wykończenie zarówno tarasu, ogrodu, podjazdu, jak i obiektów w przestrzeni publicznej. Odpowiednio wykonana zabudowa pozwoli uzyskać niepowtarzalne, efektowne kompozycje.
Nostalit 

to już klasyka wśród nawierzchniowych rozwiązań. Trzy prostokątne kostki dostępne w głębokiej kolorystyce przywodzącej na myśl prawdziwą
polską złotą jesień, w intrygujący sposób podkreślają piękno otoczenia. Przejścia tonalne charakterystyczne dla całej grupy Colormix nadają nawierzchni dodatkowych walorów estetycznych.
Piccola

W tym systemie znajdziemy pięć kostek, dla których inspiracją stał się niezwykle funkcjonalny kształt trapezu. To właśnie dzięki temu z ich pomocą możliwe jest tworzenie wielu skomplikowanych 
i zróżnicowanych nawierzchni, nierzadko opartych na łukach, kołach czy innych, bardziej wyszukanych wzorach. Intrygujące melanże kolorystyczne 
w subtelny sposób podkreślą klimat otoczenia.
Kompletne katalogi

Powyżej zaprezentowane zostały wybrane pozycje z oferty tego producenta. Z pełną ofertą można zapoznać się w Katalogach.
UWAGA: Od cen producenta udzielamy rabatów do 20%. 
Katalog 2015
Libet Katalog Produktów
Cennik 2015
Libet Cennik
Twój ogródek
Libet Twój Ogródek
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego