Kostka JADAR - Arhen - sprzedaż i układanie kostki brukowej

Idź do spisu treści

Menu główne:

Kostka JADAR

Jadar Garden              
to wyodrębniona linia produktów dedykowana dla klientów ceniących połączenie wysokiej jakości wykonania z nienaganną estetyką.
Różnorodność form oraz niepowtarzalna kolorystyka kolekcji stanowi wyraz oczekiwań projektantów. Prezentowana kolekcja to szlachetne kostki brukowe oraz elementy małej architektury. Jako jedyni na rynku dzięki przewadze technologicznej możemy Państwu zaoferować 10 lat gwarancji na cały asortyment.
Melanże

Powierzchnie w odcieniach melanżowych pozwala na tworzenie wyjątkowo harmonijnych zestawień idealnie pasujących do naturalnego otoczenia. Poprzez wykorzystanie technologii colormix uzyskujemy oryginalny i niepowtarzalny odcień nawierzchni.
Arco melanż

Idealnie zdobi ogrodowe alejki. Jest stylową kostką, z elementów której uzyskuje się nowe oblicze naszego otoczenia. Niepowtarzalne odcienie Melanży nadają jej nostalgicznego charakteru.
Nostalit melanż

Kostka Nostalit w odcieniach melanży delikatnie buduje niepowtarzalny, nostalgiczny klimat w ogrodzie. Stworzona dla ludzi szukających piękna 
i radości w swoim otoczeniu.
Riso melanż

Zaskakujące i niebanalne wykończenie brzegów kostki riso nadaje jest niezwykłego wdzięku. Kolory Melanż sprawiają, że w sąsiedztwie zieleni jest bardzo dekoracyjnym elementem krajobrazu.
Bulwar melanż

Dzięki swojej formie i pięknym, ciepłym kolorom znajduje sobie coraz więcej zwolenników. Kostka Bulwar Melanż jest łagodnym połączeniem z naturą. 
Pasuje do podjazdów i zadrzewionych placów miejskich.
Luna melanż

W kostce Luna melanż połączenie prostych form z delikatnymi odcieniami melanży daje zaskakujący efekt. Cieniowanie kolorów na gładkiej powierzchni pozwala uzyskać niepowtarzalną grę barw.
Lux

Powierzchnie płukane są dekoracyjną powierzchnią uszlachetnioną naturalnym kamieniem bazaltowym lub granitowym. 
Dodatek naturalnego kruszywa niezwykle zdobi nowoczesny krajobraz.
Kostki i płytki w wersji lux stanowią piękne i oryginalne dopełnienie architektury.
Arco lux

Kształt kostek Arco Lux pozwala na efektywne wykorzystanie materiału, zwłaszcza przy formowaniu okręgów 
i łuków. Drobne elementy zachęcają do tworzenia skomplikowanych wzorów lub zaskakujących mozaik.
Granito lux

Granito Lux to stylowa kostka dekoracyjna pasująca do nowoczesnej i klasycznej architektury. Ponadto sprawdza się 
w miejscach, w których chcemy zachować naturalny charakter otoczenia.
Nostalit lux

Uszlachetniona ozdobnym kruszywem kostka podkreśla naturalne piękno otoczenia. Place, skwery,  posesje prywatnie przestają być monotonne przy zastosowaniu wzorów wachlarzowych, okręgów i łuków.
Luna lux

Luna Lux wzbudzi zachwyt u osób ceniących minimalizm i elegancję.
Surowe, geometryczne kształty podkreślają industrialną architekturę. Luna w wersji Lux z naturalnym kruszywem niezwykle zdobi nowoczesny krajobraz.
System ogrodzeniowy

Polecany szczególnie dla osób wymagających. Łatwy w montażu, świetnie wkomponowuje się w każde otoczenie. Przyjazna kolorystyka nadaje nutę elegancji. Daszki są przystosowane do systemu ogrodzeniowego z pustaków łupanych, jak również do cegły łupanej. Niezastąpiony w każdym otoczeniu zarówno tradycyjnym, jak 
i nowoczesnym.
Na system ogrodzeniowy składają się następujące elementy:

  • pustak łupany ogrodzeniowy cokołowy 38x38x16 cm
  • pustak łupany ogrodzeniowy słupkowy 26x38x16 cm + 12x38x16 cm
  • pustak łupany ogrodzeniowy cokołowy 38x22x16 cm
  • pustak łupany ogrodzeniowy słupkowy 26x22x16 cm + 12x22x16 cm
  • daszek ogrodzeniowy dwyspadowy z łupanym licem - cokołowy 25x30x7 cm
  • daszek ogrodzeniowy dwyspadowy z łupanym licem - słupkowy 23x46x7 cm 
Kamień dekoracyjny

Kamień ogrodowy to coraz częściej wybierany materiał, który tworzy idealne dopełnienie do roślin. Pozwala na stworzenie ciekawych rozwiązań architektonicznych wokół naszych domów. Szeroko wykorzystywany jest przy wykonywaniu efektownych opasek, rabat i ścieżek. Dostępny w kilku kolorach, pozwala na swobodne kształtowanie krajobrazu w ogrodzie.
Kompletne katalogi

Powyżej zaprezentowane zostały wybrane pozycje z oferty tego producenta. Z pełną ofertą można zapoznać się w Katalogach:
JADAR Katalog Produktów
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego